Garanti ve İade Şartları

Ereey Grup Bilişim Teknolojileri www.ereey.net web sitesinde sunulan hizmet ve ürünler, internet ortamında gerçekleştirilen bir prosedürü içermesi sebebiyle, hizmetlerin sunulması ve ürünlerin alım-satımı ile ilgili genel kurallar ve garanti şartları, ilgili uluslararası ve ulusal sözleşme ve yönetmeliklerine göre sağlanmaktadır.< />

Ereey Grup , web sitesi üzerinden satın alınan hizmetlerin kurulumları, ödeme yöntemlerine göre değişmekte olup; ortalama kurulumlar en geç 12 (on iki) saat içinde yapılmaktadır.

Ereey Grup , web sitesi üzerinden satın alınan hizmetlerde, şirketten kaynaklanan teknik problemler olması ve 7 (yedi) gün içinde çözüm üretilememesi durumlarında %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır.

Ereey Grup müşterileri, veri merkezi hizmetleri alımlarında, hesap kullanımı başlangıç tarihlerinden itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, herhangi bir neden göstermeksizin geri iade talebinde bulunabilirler. Hizmet yenilemelerinde ise geri iade yapılmamaktadır. Bu süre için (15 (on beş) günlük kullanım) herhangi bir ücret kesintisi yapılmamaktadır. Hesap başlangıç tarihinden 15 (on beş) günden fazla süre geçmiş olan müşterilere ise geri ödeme yapılmamaktadır. Hesap devirleri ile ilgili prosedürlerde bu süre uygulanmamaktadır.

Sunulan hizmetlerin iptali için DESTEK sayfasının kullanılması gerekmektedir. İşlemler, bir sonraki fatura dönemi için geçerli olmaktadır. www.ereey.net web sitesi üzerinden hizmet alımında banka Havale/EFT ve kredi kartı gibi seçeneklerin kullanımına göre ücret iadeleri değişmekte olup, aynı işlem üzerinden geri ödemeler gerçekleştirilir. Geri iadeler, işlemlerin onaylanmasının ardından ortalama 7 (yedi) iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Garanti ve iade şartları ile ilgili detaylı sorular için DESTEK sayfası üzerinden bilgi temin edilebilir.