Kabin ve Kablolama

İhtiyaç Odaklı Kabinet Dizaynı

Lokasyondaki donanımların yoğunluğu, uygun çalışma değerlerine ve gerektiği noktada büyüme planları göz önünde bulundurularak kabinetler projelendiriyoruz. Proje aşamasında kabinet içerisinde yayılacak ısı hesaplanarak gerek kabinet fanları ile gerekirse kabintip klimalar ile uygun ortamı sağlayarak donanımların uzun ömürlü çalışması için gereken özeni gösteriyoruz. Ereey Grup kabin ihtiyaçları için %100 yerli sermaye ve kalite standartları sertifikaları ile kendini ispat etmiş Lande Kabinet'i tercih etmektedir.

Lande kabinet sistem odası bulunmayan ortamlar için Soundproof model ses yalıtımlı ve mobilya görünümlü kabinetler üreterek ile sektöre yenilik katmıştır. Bu tarz kabinetleri ofis ortamında kabinet kullanmak isteyen kullanıcılar için tercih ediyoruz.

Otel, plaza ve rezidanslar gibi ikincil dağıtım merkezleri oluşturulmak için günlük kullanım alanlarında konumlanması gereken lokasyonlarda, standardın dışında şık görünümlü farklı kapı ve renk seçenekleri sunan yerli sermaye markası olan LANDE KABİNET ler ile hizmet vermekteyiz.

İhtiyaçlarınıza göre, dikili tip ya da duvara monte; 12U’dan 45U’ya kadar 600, 800, 1000 mm. derinliğindeki kabinetler ile projelendirilme gerçekleştirilir. Ağır tip hareketli ve sabit raflar 100 Kilograma kadar ağırlık taşıyabilmektedir.

Sistem odasına gelen kablo bağları minimum kablolama standartlarındaki pasif network ekipmanları ile kabinetlerin içerisine monte edilen patch panelerde sonlandırılır. Kablolar anlaşılabilir yapıda dizayn edilip uçtan uca etiketlenir ve açık şema ile birlikte profesyonel bir sistem kabini işletmeye teslim edilir.

Yakında sizin için detaylarını sunduğumuz kabinetleri ve kabinet aksesuarlarını inceleyebilir detaylı özellikler ve teknik dökümanlarına ulaşabilirsiniz ve satınalabilirsiniz.