Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM müşteri ilişkileri yönetimi yazılımıdır. Microsoft Dynamics CRM ile müşterilerilerinizi kolay ve düzenli bir şekilde yönetebilir, gerekmesi halinde ihtiyacınız olan özelleştirmeleri ve iş akışlarını hızlı bir şekilde geliştirme ve yönetme imkanı sağlar.

  • Satış Yönetimi
  • Pazarlama Kaynak Yönetimi
  • Kampanya Yönetimi
  • Servis ve Hizmet yönetimi
  • Raporlama

yaparak işletmenizden memnun müşterileriniz ile büyüyebilirsiniz.

Dynamics CRM ile Pazarlama

Dynamics CRM yeni müşterilerinizi veya sahip olduğunuz müşterilerizi segmente ederek doğru ürünü veya hizmeti sunmanızı sağlar. Dynamics CRM ile kampanyalarınızı oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu kampanyalarınızı anlık olarak ölçebilir ve raporlayabilir ve planlayabilirsiniz. Arıca kampanyalarınız dahilinde yapmış olduğunuz aktiviteleri ölçerek eforunuzu ölçebilirsiniz.

Dynamics CRM ile Satış

Dynamics CRM ile iş geliştirme verimliliğinizi arttırabilirsiniz.Dynamics CRM satış yönetimini ile Yeni müşterilerinizi lead yapısı ile ayırarak segmente edebilir ve yeni müşterilerinize fırsatlar sunabilirsiniz.

Ayrıca Opportunity yapısı sayesinde müşterilerinize sunduğunuz fırsatları analiz edebilir,gelirinizi görebilir ve hızlı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Yapılacak özelleştirmeler ile işinize özel şekilde tüm satış dinamiklerinizi Dynamic CRM’e hızlı bir şekilde uygulayarak işinize özel satış yönetimini elde edeerek verimliliğinizi artırabilirsiniz..

Plug-in Geliştirme

Microsoft Dynamics CRM üzerindeki workflow(iş akışı) yapısı sayesinde işletmeniz için gerekli olan özel iş akışları oluşturulabilir.Örneğin servis yönetimi yapılacak bir crm projesinde Plug-in Microsoft Dynamics CRM üzerinde bulunan workflow(iş akışı) yetersiz kaldığı noktada gerekli esnekliğin elde edilmesini sağlar. Diğer bir tarafdan Plug-inler Microsoft Dynamics CRM tarafından bir event(olay) tarafından tetiklenir.

Örneğin işletmenize ait servis yönetimini yaptığınız bir crm projenizde, servis taleplerini teknik servis elemanınıza eşit oranda atama yapılması gerektiği durumda plugin tercih edilir.

Ön Yüz Geliştirme

Kullanmakta olduğunuz veya kullanmayı planladığınız Microsoft Dynamics CRM alt yapısını kullanarak, bayi,teknik servis,Satış vb.. kanallarınızı yönetmek veya takip etmek için butik olarak geliştiren bir uygulamadır.

Merkezden yapmış olduğunuz satışınızı veya merkezden kaydını almış olduğunuz teknik destek talebinizi, müşterinizin bölgesinde bulunan ilgili bayiye veya ......