Hakkımızda

1999 yılından itibaren çeşitli illerde kurumsal firmalara ve kamuya hizmet sağlayan kurucu ortaklar, 2014 yılı itibariyle Ereey Grup Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi'ni kurarak aynı çatı altında faaliyet göstermeye başlamışlardır.

Bilişim sektörü bünyesinde, veri merkezi, yazılım ve network hizmetleri alanlarında hizmet vermekte olan Ereey Grup, alanında uzman, deneyimli personeliyle, gerek kurumsal gerekse de bireysel düzeyde, ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

Ereey Grup, yurtiçi ve yurtdışındaki kurumsal firmalara sunduğu profesyonel hizmetlerin yanı sıra, küçük ve orta ölçekteki şirketlerin gelişim hedefleri doğrultusunda hem yazılım hem de network alanlarında gerekli hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlayarak, şirketlerin hedeflerine ulaşmaları noktasında bir köprü görevi üstlenmeyi şirket prensibi olarak benimsemiştir.

Neden Ereey?

ÇOK YÖNLÜ HİZMET

Veri merkezi, yazılım ve network hizmetleri nin her birinin ayrı ayrı sunulabilmesinin yanı sıra, talep doğrultusunda, farklı hizmet leri bir arada sunarak, amaca yönelik hızlı ve efektif çözümler üretilmektedir.

BUTİK ÇÖZÜMLER

Proje aşaması, uygulama süreci ve proje bitiminde, müşteri-odaklı bir yaklaşım izlenerek, şirketlerin farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik, özgün çözümler geliştirilmektedir.

ESNEKLİK

Hizmetlerin sunumu sürecinde, gerek servislerin analizleri doğrudan yapılarak gerekse de talep doğrultusunda, gelişen iş akışlarıyla uyumlu güncelleme ve yükseltmeler yapılmaktadır.