Kullanım Şartları

Ereey Grup Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi aşağıda yer alan şartlar dahilinde ereey.net sitesinin kullanım koşullarını belirlemiştir :

Ereey Grup bünyesinde yer alan hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar, bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Ereey Grup bünyesinde yer alan www.ereey.net web sitesine erişim sağlanması ve siteyi kullanım sırasında, bu şartların tümü kabul edilmiyorsa bu web sitesine erişilmesi veya bu web sitesinin kullanımı yasal değildir.

ereey.net web sitesinde yer alan sayfalarının içeriğinin telif hakkı Ereey Grup Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi ‘ne aittir. Şartlar dâhilinde yer verilmeyen hiçbir hak saklı değildir. Ereey Grup’un önceden yazılı izni olmaksızın, web sitesi içeriğinin tümünün ya da bir kısmının kopyalanması, çoğaltılması, yeniden yayımlanması, yüklenmesi, dağıtılması, aktarılması, kullanım koşullarına uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır.

Ereey Grup bünyesindeki www.ereey.net web sitesi sayfalarının, kişisel bilgisayarlarda taranması veya özel ve ticari olmayan amaçla kullanımı için kopya çıktısı alınmasına izin verilmektedir. Genel bilgilerin veya basın bültenlerinin kullanımı ise bilginin kaynağı belirtildiği sürece yazılı izne gerek duyulmaksızın serbest bırakılmıştır.

Ereey Grup , www.ereey.net web sitesinde yer alan içeriğin doğru, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu garanti etmez. www.ereey.net sitesinin kesintisiz ya da hatasız çalışacağı konusunda taahhüt vermez. Web sitesi içeriğinin kullanımından kaynaklı ortaya çıkabilecek dolaylı ya da dolaysız zararlardan ya da kar kayıplarından ve iş kesintilerinden sorumlu tutulamaz.

Ereey Grup bünyesindeki www.ereey.net sitesinde bulunan sayfa, data veya diğer dosyalar, ileri seviye virüs programları tarafından düzenli olarak taranmaktadır. www.ereey.net sitesi tarafından herhangi bir şekil ve nedenle kullanıcı sistemlerini etkileyecek olan virüs ve benzeri yazılımlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Kullanıcılara, yeterli virüs tarama programlarıyla kendi sistemlerini korumalarını tavsiye edilir.

Ereey Grup, bünyesindeki www.ereey.net web sitesinin sınırlandırılmış alanlarına erişim ve özelliklerin kullanımı için sisteme kayıt olunması gerekmektedir. Kullanıcılar, Ereey Grup, bünyesindeki www.ereey.net web sitesine kayıt sırasında girilen üyelik bilgilerinin doğruluğunu ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu ve güncelliğini taahhüt eder. Ereey Grup, bünyesindeki www.ereey.net web sitesine kayıt sırasında kullanıcıya verilecek olan üye bilgileri ile kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirlenecek olan şifre bilgilerinin korunmasından kullanıcı sorumludur. Kullanıcılar, hesap, kullanıcı adı veya şifre altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu üstlenmeyi taahhüt eder. Ereey Grup, şifreli bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi ve kullanımından sorumlu tutulamaz.

Ereey Grup, erişim kolaylığı sağlanması açısından, üçüncü şahıslara ait internet sitelerine link verilmesi konusunda serbesttir. Ereey Grup, ilgili linkleri sadece referans kolaylığı sağlanması amacıyla sağlar. Ereey Grup, ilgili üçüncü şahıs web sitelerini desteklemediği gibi, ilgili web sitesinin kullanım koşullarını ve sitede yayımlanan içerik ve bilgileri kabul etmez. Ereey Grup, üçüncü şahıs web sitelerinin bilgi ve içeriklerin doğru ve güncelliğinden kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Ereey Grup, kullanıcılarının, üçüncü şahıslar ile gerçekleştireceği herhangi bir işe taraf değildir ve bu işlemlerden sorumlu tutulamaz.

Ereey Grup, www.ereey.net web sitesi kullanıcılarının, Türkiye Cumhuriyeti’nde ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kabul etmiş olduğu uluslararası antlaşmalar ile yürürlükte bulunan yasaları ihlal ve suç teşkil eden eylemlerin tespiti halinde, kullanıcıların üyeliklerine ve bu üyelik kontrolündeki alan adlarına ilişkin web alanlarına müdahale etme veya gerekli durumlarda el koyma hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda Ereey , kullanıcılara önceden haber vermeksizin, yasal makamlara bildirimde bulunur. Ereey Grup bünyesindeki sistemler, hukuki ihlaller konusunu rutin taramalarla kontrol etmektedir.

Ereey Grup, www.ereey.net web sitesinde yayınlanan KULLANIM ŞARTLARI üzerinde değişiklik yapma hakkını sınırsız saklı tutar. Ereey Grup, www.ereey.net web sitesinin içeriğinde veya formatında, önceden haber verilmeksizin değişiklik yapma hakkını sınırsız saklı tutar. Ereey Grup, www.ereey.net web sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını sınırsız saklı tutar. Kullanım koşullarındaki değişiklikler www.ereey.net web sitesinde yayınlanmalarından itibaren geçerlidir. Ereey Grup, hizmet şartlarındaki değişikliklerden kaynaklanabilecek olumsuzluklardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Ereey Grup, bünyesindeki www.ereey.net web sitesinde yer alan veya www.ereey.net web sitesi aracılığıyla erişilebilen içerik, data, materyal ya da bilgiler ve web sitesine yüklenilecek, gönderilecek veya web sitesinde yayınlanabilecek içerik, data, materyal ya da bilgiler veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel durumlarda, Ereey Grup ile kullanıcı arasında mutabakata varılacak özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.