Gizlilik Politikası

Ereey Grup Bilişim Teknolojileri, www.ereey.net web sitesinde yer alan tüm datanın kontrolü, izin verilmeyen kullanımın önlenmesi ve izinsiz değiştirilmesi gibi durumları engellemek için Firewall, SSL Sertifikası ve özel algoritmalar gibi güvenlik önlemlerini kullanarak Güvenlik Politikasını oluşturmaktadır. www.ereey.net hizmetlerini kullanan tüm kullanıcılar, Güvenlik Politikası ilkelerini kabul etmiş sayılır.

Ereey.net web sitesi üzerinden sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi amacı ile üyelik sistemi ile hizmet vermektedir. www.ereey.net web sitesi üyelik sistemi ile site içeriğinin yönetimini kontrol etmektedir. Ereey Grup Bilişim Teknolojileri, dâhilindeki www.ereey.net web sitesi kullanıcıları, üyelikleri sırasında vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme, değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptirler. Sisteme girilen kişisel ve kurumsal bilgilerin, bu sistem dışında herhangi bir işlem için kullanılmayacağını taahhüt eder.

Ereey Grup ,web sitesi üzerinden kullanıcıların erişim ve dolaşımları ile ilgili kullanım bilgilerini kayıt altına almaktadır. Kayıt altına alınan data, www.ereey.net web sitesinin içeriğinin izlenmesi, tıklanma oranlarının belirlenmesi gibi istatistiki bilgileri içerir. Ereey Grup Bilişim Teknolojileri, kayıt altına aldığı datayı, kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla www.ereey.net web sitesinin geliştirilmesi gibi servisler için kullanmakta olup, bu işlemler dışında paylaşmayacağını taahhüt eder. Ereey Grup Bilişim Teknolojileri, kullanıcı bilgilerinin, kullanıcıların özel izinleri veya yasal soruşturmalar sırasında yetkili makamların talebi gibi özel durumlarda paylaşılması hakkını saklı tutar. Ereey Grup, özel durumlar çerçevesinde kullanıcı bilgilerinin kullanılması sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Ereey Grup, kullanıcıların kayıtları iptal etmeleri hallerinde üyelik bilgilerini, yasalar gereği belirtilen süre dâhilinde sisteminde saklamak zorunda olduğunu beyan eder.

Ereey grup bilişim teknolojileri, dahilindeki www.ereey.net web sitesi üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde, işlem yapılan sunucuya ve bağlantıya ait kaynaklar güvenlik nedeniyle kayıt altına alınır. kredi kartı işlemleri ilgili bankalar tarafından sağlanan pos sistemi üzerinden, comodo firması tarafından onaylanmış 256 bit ssl sertifikası ile şifrelenmiş olarak sağlanır.

www.ereey.net web sitesinde yer alan Güvenlik Politikası ilkelerini gerekli gördüğü hallerde değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hak, kullanıcılar aleyhine olmayıp, sadece gizlilik seviyesinin artırılması gibi kullanıcılar lehine durumlarda kullanılır. Güvenlik ve gizlilik ile ilgili detaylı sorular için DESTEK sayfası üzerinden bilgi temin edilebilir.